Jeśli jesteś osobą aktywnie działającą w mediach społecznościowych, posiadasz grupę odbiorców(fanów), którzy Cię obserwują i chcesz zacząć zarabiać więcej to przeczytaj uważnie ten post. Wytłumaczę Ci prosto krok po kroku jak możesz zacząć zarabiać dużo więcej już teraz, bez inwestycji. Zwróć uwagę na szczegóły, które mają decydujący wpływ na skalę zysków.

Co zrobić, żeby zarabiać dużo pieniędzy online?

 

Przestań czekać na wspaniałe oferty, które Ci „spadną z nieba”. Wszyscy chcą zarobić na Tobie i Twoich fanach! Przestań wierzyć, że firmy nie mają pieniędzy przez pandemię, czy spadek sprzedaży. Jeśli ktoś oferuje Ci wizytę w restauracji, modną sukienkę, czy spodnie za post promocyjny to na tym nie zarobisz! Odpuść sobie wciskanie na siłę produktów fanom, bo ktoś zapłacił Ci kilka stówek za post promocyjny. Takie podejście nadal nie da Ci wymiernych zysków.

W tym artykule przedstawię Tobie główne zasady działania, które pozwolą Ci osiągnąć wysokie zyski, technika ta polega na inbound marketingu  (opiszę czym jest w kolejnych akapitach) wybranych wysokoprzychodowych produktów dostosowanych do potrzeb Twoich klientów(fanów). Pokażę Tobie, jak to robić od strony technicznej i w jaki sposób możesz samemu to zaimplementować(użyć). Wszystko zostanie opisane krok po kroku, bo wiem, że naszą stroną odwiedzają również osoby początkujące, które nie mają jeszcze dużego doświadczenia. Po przeczytaniu tego artykuły będziesz mógł/mogła zacząć zarabiać od razu oferując popularne produkty z bardzo atrakcyjnymi prowizjami (nawet do 750 zł za pojedynczą transakcję).

 

Na czym można dużo zarobić online? 5 sprawdzonych pomysłów dla mikroinfluencerów i influencerów na proste zarabianie online w systemie prowizyjnym

 

Przejdźmy do konkretów! Żeby zarabiać dużo musisz oferować coś (przez link, wytłumaczę Ci jak), i dostawać prowizję 20-100 zł od każdej sprzedanej rzeczy. Jest to jeden z lepszych sposobów na zarobienie większych pieniędzy, najlepsi zarabiają tym sposobem powyżej 100.000 zł miesięcznie.

Pamiętaj! Twoja oferta produktowa(produkty) musi być dopasowane do potrzeb i wieku grupy, która Cię obserwuje.

Jeżeli obserwują Cię osoby młode 14-20 to nie ma sensu oferowania im kredytu hipotecznego, czy ubezpieczenia na życie, bo to po prostu ich nie interesuje. W tej grupie wiekowej dużo lepiej będzie się opłacało sprzedawać konta bankowe dla młodych (prowizje ok 100 zł), czy kredyty na zakup telefonu, skutera, czy samochodu (prowizje 100zł-500zł). Pamiętaj sprzedawaj wyłącznie produkty, które czujesz, że są dobre i zgodne z Twoimi przekonaniami, tylko wtedy fani nie poczują, że to reklama.

Na czym zarobisz jedne z najlepszych prowizji w internecie:

  • założenie konta osobistego (banki płacą nawet do 100 zł za 1 osobę)
  • założenie konta firmowego (nawet do 200 zł za konto)
  • wzięcie kredytu gotówkowego (nawet do 500 zł, prowizja zależy od wysokości kredytu)
  • ubezpieczenie samochodu (nawet do 150 zł za 1 ubezpieczenie)
  • podpisanie umowy na abonament telefoniczny lub kartę ( prowizje do 120 zł)
  • polecanie hoteli (nawet 4% od sprzedaży)
  • zwroty podatków za pracę za granicą

Produkty dedykowna dla osób w wieku 13-20 lat

  • Jeśli ze swoim przekazem docierasz do młodszych osób to możesz powiedzieć, że jesteś mega zadowolony ze swojego konta dla młodych i podać fanom link
  • Możesz polecić sieć telefonii komórkowej, jeśli Twój fan skorzysta z oferty dostaniesz nawet 100 zł za fana
  • kredyt online na telefon/skuter itp. też jest ciekawą ofertą, która pozwoli Ci zarobić dość dużo

Ile można zarobić, ile zarabiają najlepsi online?

Osobiście znam kilka osób, które zarabiają w ten sposób po kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie. W Polsce rekordzistą jest osoba zarabiająca w ten sposób ok 140 tysięcy miesięcznie, musisz przyznać, że to robi to wrażenie. Z drugiej strony na tle światowym to w Polsce zarabia się nie dużo, łatwo znaleźć osoby zarabiające milionowe wynagrodzenie miesięczne na marketingu afiliacyjnym na świecie.

Jak działać, żeby „się sprzedawało”? Trendy 2020 w marketingu online:

Inbound Marketing i Content

W skrócie: nie pokazuj, że chcesz coś sprzedać. Wyraź swoją opinie o produkcie, przetestuj, po prostu powiedz, że coś jest fajne. Treścią „reklamy” powinno być jedynie Twoje zachowanie: np. pokazujesz, że kupujesz coś nowego na instagramie, dodając że płacisz blikiem i jest to mega opcja w Twoim banku. Inny przykład to zmiana sieci telefonii komórkowej, zawsze możesz ponarzekać na swoją sieć, następnie zmienić i opowiedzieć, że ta nowa to jest nie porównywalnie lepsza. Linkując/tagując linkiem do nowej sieci (jeśli Twój fan też zmieni sieć to dostaniesz ok 100 zł za każdego nowego użytkownika). Wszystko zależy wyłącznie od Twojej inwencji, przecież możesz chcieć oszczędzać pieniądze, w tym celu zakładasz nowe bezpieczne konto, polecasz takie działanie faną i za każde założenie konta kasujesz sowitą prowizję.

Autentyczność

Bądź sobą! Twoi fanii Cię znają, musisz tak wplatać i dobierać produktu, żeby nie czuli, że to reklama. Nie spamuj fanów, linki dodawaj w maksymalnie 2 relacjach dziennie lub co trzeci post.

Baza fanów

Stwórz własną bazę fanów, i oferuj produkty dostosowane do ich wieku, zainteresowań, takie które mogą im się przydać. Jeśli oni mogą na tym skorzystać to pewnie to kupią, a Ty otrzymasz prowizję! Na tym to polega.

ZACZNIJ TERAZ

Co zrobić, żeby zacząć już teraz? Skąd brać linki i jak ich używać. Poradnik implementacji marketingu afiliacyjnego (pośrednictwa w sprzedaży usług finansowych) online krok po kroku.

1. Zarejestruj się na platformie afiliacyjnej Money2Money, naszym zdaniem jest to solidna i bezpieczna Polska platforma(link do platformy money2money). Na początek nie potrzebujesz mieć firmy, a możesz zarabiać bardzo dobre pieniądze. Rejestracja jest prosta i intuicyjna. Zacznij teraz!

money2money

2. Zaloguj się, po lewej stronie znajdziesz zakładkę Kampanie, kliknij i przejrzyj dostępne kampanie, zwróć uwagę na stawki. Kliknij w Kategoria Produktu i sprawdź również produkty poza finansowe.

3. Przemyśl jaki produkt pasuje do Twojej grupy odbiorców, następnie wybierz ten produkt i kliknij w przycisk Generuj Link. Skopiuj Link! Już teraz możesz zacząć zarabiać.

4. Przemyśl w jaki sposób (ciekawy nie na siłę) zaproponujesz produkt swoim fanom. Postaw na autentyczność! Pamiętaj o Inbound Marketingu, nie sprzedawaj w prost, pokaż dlaczego warto to mieć i co to daje. Jeśli Twój fan(klient) kupi coś(lub wypełni formularz w niektórych przypadkach) z Twojego linku, Ty zarobisz prowizję. Jeśli posiadasz dużo fanów platforma Money2Money, może zapewnić Ci bardzo atrakcyjne zarobki. Zacznij już teraz nie odwlekaj tego w czasie, zarejestruj się.

 

W kolejnym poście (części drugiej serii Bogaty Influencer) przedstawię Ci 7 przykładów bardziej lifestylowych produktów na których można dobrze zarobić, pośrednicząc w sprzedaży. W części trzeciej skupię się na produktach bazujących na subskrypcjach z których prowizję możesz otrzymywać co miesiąc, jest to jedna z bardziej przychodowych metod pośrednictwa w sprzedaży. Jak się domyślasz metoda oparta na subskrypcjach i dochodach co miesiąc bazuje na tym, że Twój fan coś subskrybuje a ty co miesiąc otrzymujesz prowizję, do czasu, aż Twój fan kontynuuje opłacanie subskrypcji.

PLAN BEZ DZIAŁANIA TO TYLKO MARZENIA

ZRÓB TO TERAZ! ZRÓB PIERWSZY KROK TERAZ, WIERZĘ W CIEBIE : POTRAFISZ! OSIĄGNIESZ SUKCES!